fbpx

VÍTEJTE V RESTAURACI NA PALMOVCE

Restaurace je rozdělena do tří pater. V prvním patře se nachází kavárna, kde můžete v příjemném prostředí posedět s přáteli u dobrého vína, kávy a výtečného piva z tanků. V přízemí si můžete vyzkoušet sami čepovat pivo v boxu pro 13 osob s vlastní televizí na sledování sportovních přenosů. A na konec pivnice ve stylu Kozlovny s výběrem 3 druhů piva z toho 1 je tankové.

image
image
image
image

NÁŠ PŘÍBĚH

Začalo to zhruba před rokem, kdy si 2 mlaďáci uvědomili, co v Hradci chybí a že to tu nikdo nedělá tak, jak by se mělo. Scházela tu pořádná nálož jídla, u kterého by si všichni vychutnali každé sousto. Projížděli celý svět od USA, přes Dubai, Rusko, Itálii, Španělsko až po Asii, aby Vám dovezli ty nejlepší možné receptury a nápady... a podařilo se.

Tito mlaďáci se s velkou vizí a chutí postavit se výzvě pustili do konceptu, který od Vás později získal obrovskou odezvu.

To nás nesmírně potěšilo a motivovalo k tomu, abychom se nadále zdokonalovali a celý projekt posouvali stále výše.

Za podpory našeho celého týmu jsme se rozhodli zprostředkovat jedinečný gastronomický zážitek s úplně jiným standardem, než na který jste zvyklí.

... ale to zdaleka není vše. Máme v rukávu ještě spoustu karet. Pokud Vás náš projekt baví a zajímá, vždy Vás mezi sebe přivítáme, jako hosta i jako člena týmu. Karet na rozdávání je hodně a brzy Vám je všechny odhalíme.

Děkujeme za Vaši přízeň.

CATERING FORMOU RAUTU

KONFERENCE, KONGRESY, SEMINÁŘE, TEAMBUILDINGY, PORADY, VÝROČÍ …

POZNEJTE NÁŠ PALMA TÝM

SOUKROMÉ A FIREMNÍ VEČÍRKY

Připravíme Vám speciální nabídku přímo na míru.